вологість:
тиск:
вітер:
Жительку Тернопільщини засудили за незаконне використання землі заказника
Про це йдеться у матеріалах суду, повідомляє видання "Тернопільські події".
Як встановило слідство, у вересні 2025 року жінка розорала та засіяла озимою пшеницею понад 0,11 га землі, що входить до складу загальнозоологічного заказника місцевого значення «Звіринець» у Бережанській громаді.
Вартість самовільно зайнятої ділянки оцінено приблизно у 20 тисяч гривень.
Під час судового розгляду між прокурором та обвинуваченою було укладено угоду про визнання винуватості. Жінка повністю відшкодувала завдані збитки.
«Жінку визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 197-1 Кримінального кодексу України», — йдеться у вироку суду, зазначають "Тернопільські події"
Суд призначив їй покарання у вигляді одного року позбавлення волі, однак звільнив від його відбування з випробуванням на один рік.
Протягом іспитового строку засуджена зобов’язана періодично з’являтися до органів пробації та повідомляти про зміну місця проживання чи роботи. Також їй заборонено виїжджати за межі України без погодження.
Джерело: ternopoliany.te.ua
Новини рубріки
Неочікувана поява тата-захисника: у Тернополі донька отримала найцінніший подарунок на випускний
27 червня 2026 р. 16:48
Одразу дві команди з Тернопільщини вийшли до фіналу «Кубка регіонів»
27 червня 2026 р. 16:46
У Тернополі встановили освіжаючі парасольки: де та коли вони працюватимуть
27 червня 2026 р. 16:21