вологість:
тиск:
вітер:
На Збаражчині пенсіонер отримав штраф за побиття односельчанина
Про це повідомляє видання «Тернопільські події».
Інцидент стався ввечері 11 травня 2026 року на території приватного домоволодіння у Збаразькому районі. Під час суперечки обвинувачений умисно вдарив опонента правою ногою в ділянку лівої ноги.
«Внаслідок удару потерпілий отримав тілесні ушкодження у вигляді великого синця в районі лівого колінного суглоба. Згідно з висновком судово-медичної експертизи, травми віднесено до категорії легких тілесних ушкоджень», – йдеться у матеріалі.
Дії чоловіка кваліфікували за ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України – умисне легке тілесне ушкодження.
Під час дізнання пенсіонер повністю визнав свою провину, розкаявся та погодився на спрощений розгляд справи без проведення судового засідання. Потерпілий також письмово підтвердив свою згоду на такий порядок розгляду.
«Суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального проступку та призначив йому покарання у вигляді штрафу в розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 510 гривень», – повідомляє видання.
Як зазначається, суд врахував, що чоловік раніше не мав судимостей, щиро розкаявся та сприяв розкриттю правопорушення. Вирок може бути оскаржений до Тернопільського апеляційного суду протягом 30 днів з підстав, визначених законодавством.
Джерело: ternopoliany.te.ua
Новини рубріки
Штрафи за перевищення швидкості можуть зрости до 17 тисяч: що про це думають тернополяни
27 червня 2026 р. 19:15
«Лікар із Сирії» виманив у пенсіонерки з Тернополя близько 10 тисяч євро
27 червня 2026 р. 19:10
На Тернопільщині герметизують тріщини на дорогах державного значення
27 червня 2026 р. 19:06