На Тернопільщині герметизують тріщини на дорогах державного значення

27 червня 2026 р. 19:06

27 червня 2026 р. 19:06


У Тернопільській області тривають роботи з герметизації тріщин на дорогах державного значення. Про це повідомила Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області.

Роботи проводяться в межах експлуатаційного утримання дорожньої мережі. Насамперед бригади працюють на автошляхах із найбільшою інтенсивністю руху, щоб продовжити термін експлуатації дорожнього покриття та запобігти його подальшому руйнуванню.

Як проводять ремонт

За інформацією Служби відновлення, поздовжні тріщини на асфальтобетонному покритті виникають через температурні перепади та значні транспортні навантаження. Якщо своєчасно їх усунути та не допустити потрапляння вологи, можна запобігти утворенню вибоїн.

Перед початком робіт дорожники очищують тріщини та прилеглу поверхню від пилу й бруду. Після очищення та нагрівання покриття пошкоджені ділянки заповнюють бітумно-полімерною мастикою за допомогою спеціальної техніки.

Водіїв закликають бути уважними

Усі роботи виконуються безпосередньо на проїзній частині, тому в Службі відновлення та розвитку інфраструктури звернулися до водіїв із проханням бути особливо уважними в місцях проведення ремонту.

Автомобілістів закликають дотримуватися Правил дорожнього руху, завчасно знижувати швидкість та виконувати вимоги тимчасових дорожніх знаків, щоб забезпечити безпеку як працівників дорожніх служб, так і всіх учасників руху.

На Тернопільщині герметизують тріщини на дорогах державного значення

Джерело: gazeta-misto.te.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua