Штрафи за перевищення швидкості можуть зрости до 17 тисяч: що про це думають тернополяни

27 червня 2026 р. 19:15

27 червня 2026 р. 19:15


Колаж редакції

Штрафи за перевищення швидкості можуть зрости в Україні. У Верховній Раді розробляють відповідний законопроєкт.

Про це повідомляє Економічна правда із посилання на народну депутатку Ольгу Василевську-Смаглюк. Отже, зараз для водіїв — порушників швидкісного режиму діють  штрафи:

Наразі в Україні передбачені такі штрафи за перевищення швидкості:

  • понад 20 км/год — 340 гривень;
  • понад 50 км/год — 1700 гривень.

Нові штрафи, передбачені законопроєктом:

  • понад 20 км/год — 680 гривень;
  • понад 40 км/год — 2040 гривень;
  • понад 60 км/год — 2720 гривень;
  • понад 80 км/год — 3400 гривень;
  • п'ять і більше порушень протягом року — 17 000 гривень.

«20 хвилин» запитали містян, чи підтримують вони таку ініціативу і чи буде достатньо цього, аби зменшити кількість порушень.

Штрафи за перевищення швидкості можуть зрости до 17 тисяч: що про це думають тернополяни

Джерело: te.20minut.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua