З нагоди Дня Конституції України Зеленський відзначив двох уродженців Тернопільщини

28 червня 2026 р. 13:13

28 червня 2026 р. 13:13


З нагоди Дня Конституції України указом Президента України відзначено двох уродженців Тернопільської області.

Про це повідомляють в Тернопільській ОВА.

Войчишин Олександрі Дмитрівні — директорці Заліщицької державної гімназії — присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України».

Орденом «За заслуги» І ступеня нагороджено Кубіва Степана Івановича (посмертно) — народного депутата України, родом зі Збаражчини.

Краян відзначили за значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, сумлінне виконання професійного обов’язку.

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли , що Зеленський відзначив тернополянку Світлані Козелко за розвиток культури і місцевого самоврядування.

Зеленський відзначив тернополянку за розвиток культури і місцевого самоврядування

З нагоди Дня Конституції України Зеленський відзначив двох уродженців Тернопільщини

Джерело: te.20minut.ua