вологість:
тиск:
вітер:
У Тернополі відзначили 30-ту річницю ухвалення Конституції України (фото)
На Театральному майдані зібралися представники влади, духовенства, військовослужбовці, правоохоронці, рятувальники, волонтери та жителі міста.
Як повідомили у Тернопільській обласній раді, від імені голови обласної ради Богдана Бутковського учасників заходу привітав депутат обласної ради Володимир Вермінський.
«Сьогодні ми відзначаємо ювілей головного закону нашої держави — закону демократії, свободи та незалежності. Українці завжди були волелюбною, працьовитою і героїчною нацією. Саме такими нас сьогодні бачить увесь світ. Ми сильні, єдині й обов'язково переможемо. З Днем Конституції України! Слава Україні!», – наголосив Володимир Вермінський.
Під час урочистостей присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх Захисників і Захисниць, які віддали життя за свободу та незалежність України.
Окремі слова підтримки пролунали на адресу родин військовослужбовців, які вважаються зниклими безвісти. Учасники заходу зупинилися біля Алеї «Надії», що розташована поруч із Тернопільським академічним обласним українським драматичним театром імені Тараса Шевченка, де розміщені світлини зниклих захисників, та висловили спільну віру в їхнє повернення додому.
Також під час заходу Володимир Вермінський вручив грамоти та подяки Тернопільської обласної ради військовослужбовцям Збройних сил України та працівникам Національної поліції.
Завершилися урочистості покладанням квітів до стели Незалежності та Алеї пам'яті «Незламні».
Джерело: ternopoliany.te.ua
Новини рубріки
Тернополянка Софія Дацюк здобула «золото» на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики
28 червня 2026 р. 18:03
На Тернопільщині розшукують безвісти зниклого 26-річного чоловіка
28 червня 2026 р. 18:03