У Тернополі відзначили 30-ту річницю ухвалення Конституції України (фото)

28 червня 2026 р. 17:33

28 червня 2026 р. 17:33


У Тернополі 28 червня відбулися урочисті заходи з нагоди 30-ї річниці ухвалення Конституції України.

На Театральному майдані зібралися представники влади, духовенства, військовослужбовці, правоохоронці, рятувальники, волонтери та жителі міста.

Як повідомили у Тернопільській обласній раді, від імені голови обласної ради Богдана Бутковського учасників заходу привітав депутат обласної ради Володимир Вермінський.

«Сьогодні ми відзначаємо ювілей головного закону нашої держави — закону демократії, свободи та незалежності. Українці завжди були волелюбною, працьовитою і героїчною нацією. Саме такими нас сьогодні бачить увесь світ. Ми сильні, єдині й обов'язково переможемо. З Днем Конституції України! Слава Україні!», наголосив Володимир Вермінський.

Під час урочистостей присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх Захисників і Захисниць, які віддали життя за свободу та незалежність України.

Окремі слова підтримки пролунали на адресу родин військовослужбовців, які вважаються зниклими безвісти. Учасники заходу зупинилися біля Алеї «Надії», що розташована поруч із Тернопільським академічним обласним українським драматичним театром імені Тараса Шевченка, де розміщені світлини зниклих захисників, та висловили спільну віру в їхнє повернення додому.

Також під час заходу Володимир Вермінський вручив грамоти та подяки Тернопільської обласної ради військовослужбовцям Збройних сил України та працівникам Національної поліції.

Завершилися урочистості покладанням квітів до стели Незалежності та Алеї пам'яті «Незламні».

5282d92e1d3028ee6c37f7866a2d8f93.jpg

a04359410d91b37526a7c1e7183f8430.jpg

d675d8ff0e54d8d0ebcd052a4b7b892c.jpg

6e206eef6cc4bd73e2c36bb31d0df214.jpg

449e1ebb438691dd1478357072c94f0e.jpg

0ddfa740a133a534f6f9f9b979f646ea.jpg

У Тернополі відзначили 30-ту річницю ухвалення Конституції України (фото)

Джерело: ternopoliany.te.ua