Тернополянка Софія Дацюк здобула «золото» на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики

28 червня 2026 р. 18:03

28 червня 2026 р. 18:03


Тернополянка, спортсменка та тренерка з кросфіту оздоровчого комплексу «Алігатор» Софія Дацюк стала чемпіонкою Європи з важкої атлетики 2026.

Про перемогу спортсменки повідомили у Тернопільській міській раді.

Змагання відбулися у бельгійському місті Варегем. Софія виборола золоту медаль у категорії Masters (W40, до 53 кг), продемонструвавши високий рівень підготовки та спортивної майстерності.

Вітаємо Софію Дацюк із блискучим досягненням та бажаємо нових спортивних звершень.

Нагадаємо, троє бігунів з Тернопільщини: Оксана Гонта, Антоніна Мусій та Михайло Бойко представили Україну на чемпіонаті Європи з гірського бігу та трейлу

У Тернополі тимчасово закрили скейт-парк у «Сопільче» через аварійний стан конструкцій

Новий універсальний спортивний майданчик відкрили на масиві «Сонячний»

Подякуй журналісту гривнею icon

...

Поліна Дайнега - авторка цього матеріалу. Ви можете подякувати їй та надихнути на нові корисні матеріали

Тернополянка Софія Дацюк здобула «золото» на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики

Джерело: te.20minut.ua