вологість:
тиск:
вітер:
Тернополянка Софія Дацюк здобула «золото» на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики
Тернополянка, спортсменка та тренерка з кросфіту оздоровчого комплексу «Алігатор» Софія Дацюк стала чемпіонкою Європи з важкої атлетики 2026.
Про перемогу спортсменки повідомили у Тернопільській міській раді.
Змагання відбулися у бельгійському місті Варегем. Софія виборола золоту медаль у категорії Masters (W40, до 53 кг), продемонструвавши високий рівень підготовки та спортивної майстерності.
Вітаємо Софію Дацюк із блискучим досягненням та бажаємо нових спортивних звершень.
Нагадаємо, троє бігунів з Тернопільщини: Оксана Гонта, Антоніна Мусій та Михайло Бойко представили Україну на чемпіонаті Європи з гірського бігу та трейлу
У Тернополі тимчасово закрили скейт-парк у «Сопільче» через аварійний стан конструкцій
Новий універсальний спортивний майданчик відкрили на масиві «Сонячний»
Джерело: te.20minut.ua
Новини рубріки
На Тернопільщині розшукують безвісти зниклого 26-річного чоловіка
28 червня 2026 р. 18:03
«Агрон» втратив перші очки у чемпіонаті Тернопільської області
28 червня 2026 р. 17:59