вологість:
тиск:
вітер:
Софія Дацюк здобула «золото» на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики
Тернополянка, спортсменка та тренерка з кросфіту оздоровчого комплексу «Алігатор» Софія Дацюк здобула золоту медаль на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики 2026, повідомляють у міськраді Тернополя.
Змагання проходили у місті Варегем (Бельгія). Софія Дацюк виборола перше місце у категорії Masters (W40 53 кг), продемонструвавши високий рівень підготовки та спортивної майстерності.
Вітаємо Софію Дацюк із блискучим досягненням та бажаємо підкорення нових спортивних вершин!
Джерело: galas.te.ua
Новини рубріки
Рецидив, боягузтво та 7 років тюрми: апеляційний суд залишив у силі суворий вирок водію-втікачу
28 червня 2026 р. 21:07
У заповіднику на Тернопільщині фотопастка зафіксувала куницю
28 червня 2026 р. 21:01
Аварія з травмованим на Дальньому пляжі: водій мопеда втратив пальці
28 червня 2026 р. 21:01