Софія Дацюк здобула «золото» на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики

28 червня 2026 р. 20:33

28 червня 2026 р. 20:33


Тернополянка, спортсменка та тренерка з кросфіту оздоровчого комплексу «Алігатор» Софія Дацюк здобула золоту медаль на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики 2026, повідомляють у міськраді Тернополя.

Змагання проходили у місті Варегем (Бельгія). Софія Дацюк виборола перше місце у категорії Masters (W40 53 кг), продемонструвавши високий рівень підготовки та спортивної майстерності.

Вітаємо Софію Дацюк із блискучим досягненням та бажаємо підкорення нових спортивних вершин!

Поділитися:

Софія Дацюк здобула «золото» на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики

Джерело: galas.te.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua