Харківські спортсмени вибороли друге місце на чемпіонаті України з велоспорту

03 вересня 2024 р. 17:51

Харківські спортсмени вибороли "срібло" на чемпіонаті України з велоспорту на шосе в багатоденній гонці серед юніорів.

Про це повідомляють у Telegram-каналі KHARKIV SPORT CITY, передає "Думка".

Зазначається, що змагання проходили в Білій Церкві на Київщині з 29 по 31 серпня. Боротьбу за нагороди повели близька ста юніорів та юніорок з 12 українських областей. Переможцями та призерами "багатоденки" визначалися за сумою трьох етапів - індивідуальна гонка на 15 км і дві групові гонки (у юніорів - на 120 та 90 км, у юніорок - на 75 та 68 км).

"Для юніорської збірної Харківщини цей чемпіонат вийшов срібним. Адже наші велосипедисти здобули одразу три нагороди з цього дорогоцінного металу: дві в особистих заліках і одну - в командному", - йдеться у повідомленні.

Призерами, а також тими, хто потрапив до ТОП-15, стали наступні харків'яни:

Багатоденна гонка серед юніорів та юніорок (підсумкові результати після трьох етапів) серед юніорів:

• 1 місце - Артур Нічволодов;

Багатоденна гонка серед юніорів та юніорок (підсумкові результати після трьох етапів) в командному заліку:

• 5 місце - збірна Харківської області, де були Артур Нічволодов, Єгор Целуйко, Данило Євтушенко, Матвій Апальков, Єгор Матюшин (КСДЮШОР "Динамо");

Багатоденна гонка серед юніорів та юніорок (підсумкові результати після трьох етапів) серед юніорок:

• 2 місце - Кіра Дубініна;
  • 9 місце - Маргарита Котова;
  • 11 місце - Карина Кононенко;
  • 12 місце - Ярослава Стецюк.

• 2 місце - збірна Харківської області, серед яких Кіра Дубініна, Маргарита Котова (обидві - ХФКС), Карина Кононенко, Ярослава Стецюк (обидві - Пісочинська ДЮСШ).

Новини Харкова сьогодні: Харків'янин виборов "бронзу" на чемпіонаті світу із дзюдо

Джерело: dumka.media