Спортсмени із Харківщини вибороли призові місця на Паралімпійських іграх в Парижі

05 вересня 2024 р. 14:22

Харківський плавець Максим Веракса виборов срібну медаль на Паралімпійських іграх в Парижі, а Марина Литовченко забезпечила собі щонайменше "бронзу" в настільному тенісі.

Про це повідомляють у Харківській міській раді та в Telegram-каналі KHARKIV SPORT CITY, передає "Думка".

Зазначається, що нагороду Веракс здобув у класі S12 на дистанції 100 м вільним стилем, яку подолав за 53.64 секунди. Однак паралімпійським чемпіоном на цій дистанції став українець Ярослав Денисенко з Полтавщини, який випередив харків'янина на 0.53 секунди. Таким чином, на рахунку харківських спортсменів вже одна золота, одна срібна та дві бронзові медалі.

Водночас харківська спортсменка Литовченко забезпечила Україні ще одну медаль - "бронзу" в настільному тенісі. Дівчина обіграла у чвертьфіналі польську спортсменку Катаржину Маршал. Матч за вихід у фінал Литовченко проведе 7 вересня, тоді ж відбудеться і "золотий" поєдинок.

Новини Харкова сьогодні: Харків'янка виборола "бронзу" на Паралімпіаді з фехтування

Джерело: dumka.media