Харківські лучники здобули чотири медалі на Кубку України (фото)

18 жовтня 2024 р. 17:18

Кубок України зі стрільби з лука пройшов у Чернівцях. В змаганнях взяли участь 138 спортсменів з 14 областей країни та Києва, передає Iнфосiтi .

На змаганніх харківські лучники здобули 3 срібні та 1 бронзову медалі.

В особистій першості серед чоловіків срібним призером став Віктор Рубан, поступившись у фіналі супернику з Чернівецької області Івану Кожакарю.

Також Віктор Рубан разом з Дар’єю Павліченко посіли друге місце в змаганнях змішаних команд. У фіналі перемогу у харків’ян вибороли лучники з Львівської області.

Срібною призеркою стала також Поліна Звєрєва. В особистій першості серед жінок у фіналі вона поступилася спортсменці з Херсонської області Анастасії Павловій.

Бронзову медаль здобула жіноча команда Харківської області, у такому складі: Ірина Третьякова, Дар’я Павліченко та Катерина Дубровіна.

Джерело: izvestia.kharkov.ua