вологість:
тиск:
вітер:
Світоліна розгромила американку та вийшла до четвертого кола турніру WTA 1000 в Італії
Тенісистка Еліна Світоліна впевнено переграла Гейлі Баптіст (США) у третьому колі турніру WTA 1000.
Як передає "Думка”, про це повідомляє портал Великий теніс України.
Результат зустрічі: 6:1, 6:2.
Матч тривав трохи більше години, Світоліна повністю контролювала гру від першого до останнього розіграшу.
Нагадаємо, Еліна здобула другу перемогу в трьох матчах проти американської тенісистки, взявши у неї реванш за поразку півтора місяця тому в Маямі. Торік вони зустрічалися у третьому колі у Римі.
Світоліна спробує вшосте вийти до чвертьфіналу змагань в Італії. Вона тричі зупинялася на цій стадії (2020, 2021, 2025), а також двічі ставала чемпіонкою (2017, 2018).
За вихід до чвертьфіналу Еліна зіграє проти переможниці пари:
Медісон Кіз (США) — Нікола Бартункова (Чехія).
Новини Харкова сьогодні: "Металіст 1925" - ”Зоря”: результати матчу та коментар наставника харків’ян
Джерело: dumka.media
Новини рубріки
Авто згоріло вщент, жінка отримала поранення: на Харківщині дрон атакував подорожуючих
06 червня 2026 р. 15:49
Бригада «Скіф» нагородила журналістів за підтримку інформаційного фронту Харкова: відео
06 червня 2026 р. 15:43
У Харкові оприлюднять архівні документи, пов’язані з будинком "Слово”
06 червня 2026 р. 15:22