вологість:
тиск:
вітер:
Окупанти знищують АЗС на Харківщині
Під удари потрапив один з найважливіших об'єктів критичної інфраструктури громади.
"Завдяки злагодженим та оперативним діям заступника міського голови Романа Рябки та працівників комунального підприємства, нам вдалося вчасно евакуювати та зберегти комунальну техніку. Cьогодні під час повторного влучання по підприємству є четверо поранених. Усім їм зараз надається повна медична допомога", – повідомив голова Богодухівської міськради Володимир Білий.
Підписуйтеcь на наш Telegram-канал Lenta.UA - ЄДИНІ незалежні новини про події в Україні та світі
У громаді внаслідок посилення російських ударів не працює жодна заправна станція.
"Ворог знову підступно спрямував свої удари по АЗС, намагаючись повністю паралізувати нашу логістику. Станом на сьогодні, на жаль, жодна заправна станція в громаді не працює", – зазначив він.
Через ворожі обстріли суттєві пошкодження отримали мобільні вишки та електромережі громади.
Енергетики відновлюють світло у домівках та на об'єктах критичної інфраструктури у надскладних та небезпечних умовах, часто під загрозою повторних ударів.
"Щодо мобільного зв'язку - ми перебуваємо на постійному контакті з операторами", – додав він.
Фото: Думка.
Євген Медведєв
Джерело: lenta.ua (Харків)
Новини рубріки
У Центральному парку Харкова цвітуть троянди (фото)
22 червня 2026 р. 21:50
Російський FPV-дрон вдарив по салону краси у Харкові: постраждала жінка
22 червня 2026 р. 21:50
Футболіст з Харківщини показав, як проводить час із коханою на озері Комо
22 червня 2026 р. 21:25