На Харківщині оборонці знищили третій російський мостоукладник за два тижні

24 червня 2026 р. 10:52

24 червня 2026 р. 10:52


На Харківщині бійці 57-ї бригади знищили третій ворожий мостоукладник за два тижні.

Як передає "Думка", про це повідомляє 16 армійський корпус (АК).

За даними АК, російські війська вкотре намагалися навести переправу через річку Вовча на Харківщині, утім, техніку знищили бійці 57-ї окремої мотопіхотної бригади.

За даними військових, це щонайменше третя спроба росіян за останні два тижні.

Цього разу для наведення понтонної переправи 128-ма бригада росіян використала МТ-ЛБ.

Українські FPV-дрони скоригували рух техніки, після чого її зупинили та знищили. За попередньою інформацією, весь екіпаж отримав поранення.

Новини Харкова сьогодні: Близько двох діб після удару РФ: на Харківщині в авто знайшли загиблу жінку та пораненого чоловіка

На Харківщині оборонці знищили третій російський мостоукладник за два тижні

Джерело: dumka.media

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua