Директору "Харківських тепломереж" повідомили про підозру

24 червня 2026 р. 10:57

24 червня 2026 р. 10:57


Василя Скопенка підозрюють у недбалості, через яку "ХТМ" втратили понад пів мільйона грн.

Генеральний директор та головна бухгалтерка "Харківських тепломереж" отримали підозри за неіснуючий теплопункт.

За даними слідства, керівництво "ХТМ" у лютому 2022 року перерахувало підряднику понад 600 000 гривень авансу за тепловий пункт системи опалення, який не встановили. Б лочно-модульний тепловий пункт мали зробити у багатоквартирному житловому будинку на вулиці Клочківській. За це приватній фірмі перерахували 600 000 гривень.

За даними KHARKIV Today, йдеться про Василя Скопенка.

Схожі новини

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Директору "Харківських тепломереж" повідомили про підозру

Джерело: 2day.kh.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua