Отримані до 1 травня кошти на Скринінг здоров’я 40+ потрібно використати до 30 червня

24 червня 2026 р. 11:37

24 червня 2026 р. 11:37


Людям, яким до 1 травня 2026 року зарахували 2000 грн на участь у програмі Скринінг здоров’я 40+, залишився тиждень, щоб пройти обстеження, передає Iнфосiтi .

Оплатити послугу необхідно до 30 червня включно, зазначили у МОЗ України.

Після завершення цього терміну невикористані кошти автоматично повернуться до державного бюджету.

Нагадаємо, що з 1 травня 2026 року механізм участі у програмі було оновлено : українці віком від 40 років можуть подати заявку у будь-який зручний час — чекати 30 днів після дня народження більше не потрібно. Зробити це можна через застосунок Дія або у ЦНАПі. Оплатити послугу скринінгу необхідно протягом двох місяців із моменту надходження коштів. Якщо не використати їх упродовж цього часу, вони також автоматично повернуться до державного бюджету.

Скринінг здоров’я 40+ — це національна програма для українців віком від 40 років. Вона передбачає комплекс обстежень, які допомагають вчасно виявити серцево-судинні захворювання, оцінити ризик розвитку цукрового діабету та стан ментального здоров’я.

Нині заявки на отримання коштів для участі у програмі подали вже понад мільйон українців віком від 40 років. Пройти Скринінг здоров’я 40+ можна у 2227 місцях надання послуг по всій країні.

Перелік медичних закладів, у яких доступна послуга, можна переглянути на офіційному сайті програми .

Отримані до 1 травня кошти на Скринінг здоров’я 40+ потрібно використати до 30 червня

Джерело: izvestia.kharkov.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua