Громада у Харківському районі після обстрілу залишилась без газу

24 червня 2026 р. 12:23

24 червня 2026 р. 12:23


Співробітники Газмереж не зможуть почати відновлювальні роботи у частині Дергачівської громади.

Удень 22 червня окупанти скинули авіабомбу на село Цупівка, що розташоване за кілька кілометрів від кордону. Учора газовики змушені були перекрити газопостачання, відновлювати його наразі не будуть.

Газопровід зможуть відремонтувати, як тільки дозволить безпекова ситуація.

Схожі новини

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Громада у Харківському районі після обстрілу залишилась без газу

Джерело: 2day.kh.ua