ЖФК "Харків" продовжує кадрові зміни: команду залишила півзахисниця

24 червня 2026 р. 19:33

24 червня 2026 р. 19:33


Півзахисниця Анна Петрик залишила ЖФК "Харків".

Як передає "Думка”, про це повідомили у пресслужбі жіночого футбольного клубу "Харків”.

За даними клубу, футболістка приєдналася до харківської команди у липні 2024 року.

За цей час вона провела 51 офіційний матч та забила 15 голів.

У клубі подякували гравчині за внесок у розвиток команди та побажали успіхів у подальшій кар’єрі.

Новини Харкова сьогодні: ЖФК "Харків" підсилився трьома новими гравчинями перед стартом сезону

ЖФК "Харків" продовжує кадрові зміни: команду залишила півзахисниця

Джерело: dumka.media

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua