Світоліна здолала росіянку та вийшла до чвертьфіналу турніру в Німеччині

24 червня 2026 р. 21:33

24 червня 2026 р. 21:33


Еліна Світоліна обіграла людмилу самсонову у трьох сетах та продовжить боротьбу за титул на турнірі WTA у Бад-Гомбурзі.

Про це повідомили на платформі XSport, передає "Думка".

За даними ЗМІ, українська тенісистка Еліна Світоліна успішно подолала друге коло турніру WTA 500 у Бад-Гомбург.

У матчі за вихід до чвертьфіналу українка зустрічалася з людмилою самсоновою, яка виступає у статусі нейтральної спортсменки. Поєдинок розпочався невдало для Світоліної – перший сет вона програла з рахунком 3:6.

Втім, надалі українська тенісистка перехопила ініціативу та виграла дві наступні партії – 6:3 та 6:2. У підсумку матч завершився вольовою перемогою Світоліної з рахунком 2:1 за сетами.

У чвертьфіналі турніру суперницею українки стане Ван Сіньюй, яка посідає 52-ге місце у світовому рейтингу WTA.

Турнір у Бад-Гомбурзі є одним із заключних етапів підготовки тенісисток до старту трав’яного сезону та майбутнього Вімблдону.

Новини Харкова сьогодні: Рятувальники повідомили про постраждалих внаслідок нічної атаки на Харків

Світоліна здолала росіянку та вийшла до чвертьфіналу турніру в Німеччині

Джерело: dumka.media

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua