вологість:
тиск:
вітер:
Світоліна здолала росіянку та вийшла до чвертьфіналу турніру в Німеччині
Еліна Світоліна обіграла людмилу самсонову у трьох сетах та продовжить боротьбу за титул на турнірі WTA у Бад-Гомбурзі.
Про це повідомили на платформі XSport, передає "Думка".
За даними ЗМІ, українська тенісистка Еліна Світоліна успішно подолала друге коло турніру WTA 500 у Бад-Гомбург.
У матчі за вихід до чвертьфіналу українка зустрічалася з людмилою самсоновою, яка виступає у статусі нейтральної спортсменки. Поєдинок розпочався невдало для Світоліної – перший сет вона програла з рахунком 3:6.
Втім, надалі українська тенісистка перехопила ініціативу та виграла дві наступні партії – 6:3 та 6:2. У підсумку матч завершився вольовою перемогою Світоліної з рахунком 2:1 за сетами.
У чвертьфіналі турніру суперницею українки стане Ван Сіньюй, яка посідає 52-ге місце у світовому рейтингу WTA.
Турнір у Бад-Гомбурзі є одним із заключних етапів підготовки тенісисток до старту трав’яного сезону та майбутнього Вімблдону.
Новини Харкова сьогодні: Рятувальники повідомили про постраждалих внаслідок нічної атаки на Харків
Джерело: dumka.media
Новини рубріки
Два харківські трамваї змінять маршрути, а тролейбус - інтервал руху
24 червня 2026 р. 21:32
У Харкові покажуть виставу про сни військових та переселенців
24 червня 2026 р. 21:06
На Півдні України загинув технік безпілотників із Харківської області
24 червня 2026 р. 21:06