Росіяни з реактивних систем обстріляли обʼєкт енергетики на Харківщині

25 червня 2026 р. 10:45

25 червня 2026 р. 10:45


Російська армія продовжує завдавати ударів по критичній інфраструктурі на Харківщині.

Удень 24 червня окупанти атакували об'єкт енергетичної інфраструктури у селі Іскра, що розташоване за кілька кілометрів на північ від Ізюму та за 25 кілометрів від лінії бойового зіткнення. Для обстрілу армія РФ використала системи залпового вогню.

"В результаті атаки за допомогою РСЗВ зруйновано адміністративну будівлю недіючого об’єкта енергетичної інфраструктури. Дві особи отримали мінно-вибухові травми та були госпіталізовані до медичного закладу, де їм надається вся необхідна допомога", — повідомив очільник Ізюмської РВА Степан Масельський .

Внаслідок атаки без електропостачання залишилися понад 14 000 абонентів, до вечора світло відновили.

Схожі новини

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Росіяни з реактивних систем обстріляли обʼєкт енергетики на Харківщині

Джерело: 2day.kh.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua