вологість:
тиск:
вітер:
Росіяни з реактивних систем обстріляли обʼєкт енергетики на Харківщині
Російська армія продовжує завдавати ударів по критичній інфраструктурі на Харківщині.
Удень 24 червня окупанти атакували об'єкт енергетичної інфраструктури у селі Іскра, що розташоване за кілька кілометрів на північ від Ізюму та за 25 кілометрів від лінії бойового зіткнення. Для обстрілу армія РФ використала системи залпового вогню.
"В результаті атаки за допомогою РСЗВ зруйновано адміністративну будівлю недіючого об’єкта енергетичної інфраструктури. Дві особи отримали мінно-вибухові травми та були госпіталізовані до медичного закладу, де їм надається вся необхідна допомога", — повідомив очільник Ізюмської РВА Степан Масельський .
Внаслідок атаки без електропостачання залишилися понад 14 000 абонентів, до вечора світло відновили.
Схожі новини
- Не дозволено жодних HTML теґів.
- Рядки й абзаци переносяться автоматично.
- Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
Джерело: 2day.kh.ua
Новини рубріки
По селу на Харківщині вдарили два КАБ: пошкоджено багатоповерхівку
25 червня 2026 р. 11:44
Понад 1 млн грн за неіснуючий асфальт: у Харкові повідомили про підозру співробітниці міськради
25 червня 2026 р. 11:44
Чиновниця Харківської міської ради отримала підозру за ремонт доріг "на папері"
25 червня 2026 р. 11:43