вологість:
тиск:
вітер:
Харків’янкою, яка жебракує біля метро з собаками, зацікавилася поліція
Терпець увірвався у сусіда жінки. Чоловік повідомив до поліції про неналежне утримання тварин жінкою. Про це інформує Інфосіті .
Вказане повідомлення зареєстровано в Єдиному обліку заяв і повідомлень підрозділу поліції. Наразі проводиться перевірка та встановлюються всі обставини події, розповіли у Відділі комунікації поліції в Харківській області.
Також мешканці будинку звернулися по допомогу до представників влади.
Як розповіла на своїй сторінці у Фейсбуці депутат міської ради Ірина Гончарова, 23 червня у будинку №57 по Григорівському шосе працювала комісія.
“Тітка тримає у квартирі якусь кількість собак, точно невідомо, від 6 до 12 живих або нє. Тварини нестерилізовані, нещеплені, тому розмножуються і часто гинуть. До того ж у тітки синдром Плюшкіна і вона тягне до хати сміття. Мешканці багато років скаржаться на антисанітарію і жорстоке поводження з тваринами, яких тітка використовує для жебракування біля метро. Приймаю пропозиції, як врятувати собак від божевільної живодерки і мешканців від сморіду”, – написала Гончарова.
Джерело: izvestia.kharkov.ua
Новини рубріки
По селу на Харківщині вдарили два КАБ: пошкоджено багатоповерхівку
25 червня 2026 р. 11:44
Понад 1 млн грн за неіснуючий асфальт: у Харкові повідомили про підозру співробітниці міськради
25 червня 2026 р. 11:44
Чиновниця Харківської міської ради отримала підозру за ремонт доріг "на папері"
25 червня 2026 р. 11:43