вологість:
тиск:
вітер:
На Харківщині переплатили за трактор більше мільйона гривень
У Берестинському районі комунальне підприємство купило трактор з переплатою.
За даними слідства, у березні 2023 року 65-річна керівниця підприємства звернулася до сільської ради з проханням виділити гроші на купівлю трактора, причепа та навісного обладнання для потреб громади. На це з місцевого бюджету спрямували 3 млн грн.
Після цього комунальне підприємство уклало договір із приватною компанією на постачання техніки вартістю понад 2,7 млн грн. Гроші фірмі перерахували повністю.
Жінці повідомили про підозру за фактом зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.
Схожі новини
- Не дозволено жодних HTML теґів.
- Рядки й абзаци переносяться автоматично.
- Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
Джерело: 2day.kh.ua
Новини рубріки
На вулиці Отакара Яроша триває ремонт дорожнього покриття
25 червня 2026 р. 16:09
У Харкові на пам'ятку архітектури збираються добудувати мансарду
25 червня 2026 р. 16:07
За тиждень на Харківщині знищили понад 900 ворожих боєприпасів
25 червня 2026 р. 15:50