вологість:
тиск:
вітер:
"Мертві душі" на підприємстві: у Харкові комунальники заробляли гроші на неіснуючих працівниках
У Харкові посадовці одного з комунальних підприємств організували схему заробітку на вигаданих працівниках.
За даними слідства, збитки міському бюджету перевищили 3,3 млн грн.
Все почалося ще у серпні 2022 року. Працівники КП вирішили привласнювати кошти, які бюджет виділяв для підтримки життєдіяльності міста. Для реалізації цього плану керівники оформлювали в штат людей, які насправді не працювали і навіть не з'являлися на підприємстві. Після цього організатори регулярно вносили до бухгалтерських документів та табелів обліку неправдиві дані, нібито ці робітники виконують свої обов'язки. Це дозволяло законно нараховувати їм заробітну плату, яку потім забирали собі учасники оборудки.
П'ятьом службовцям повідомили про підозру. Їм інкримінують привласнення та розтрату майна шляхом зловживання службовим становищем, а також службове підроблення. Санкція найтяжчої зі статей передбачає до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Схожі новини
- Не дозволено жодних HTML теґів.
- Рядки й абзаци переносяться автоматично.
- Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
Джерело: 2day.kh.ua
Новини рубріки
На вулиці Отакара Яроша триває ремонт дорожнього покриття
25 червня 2026 р. 16:09
У Харкові на пам'ятку архітектури збираються добудувати мансарду
25 червня 2026 р. 16:07
За тиждень на Харківщині знищили понад 900 ворожих боєприпасів
25 червня 2026 р. 15:50