У Харкові відмовилися демонтувати російський герб із будівлі колишнього консульства РФ

25 червня 2026 р. 16:36

25 червня 2026 р. 16:36


Адміністрація Київського району Харкова повідомила, що наразі не може демонтувати російський герб із фасаду будівлі колишнього Генерального консульства РФ через вимоги законодавства про охорону культурної спадщини.

Про це повідомили в ГО "Деколонізація.України", передає "Думка".

За даними організації, адміністрація Київського району Харкова повідомила, що наразі не вживатиме заходів щодо демонтажу російського герба з фасаду будівлі колишнього Генерального консульства РФ на вулиці Максиміліанівській, 22.

У відповіді на звернення зазначено, що будівля є пам’яткою архітектури та містобудування місцевого значення й перебуває на державному обліку. Через це будь-які роботи, зокрема ремонт, реставрація, реабілітація чи пристосування об’єкта, мають проводитися відповідно до Закону України "Про охорону культурної спадщини" та після проходження всіх необхідних дозвільних процедур.

У Харкові відмовилися демонтувати російський герб із будівлі колишнього консульства РФ

Новини Харкова сьогодні: По селу на Харківщині вдарили два КАБ: пошкоджено багатоповерхівку

У Харкові відмовилися демонтувати російський герб із будівлі колишнього консульства РФ

Джерело: dumka.media

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua