На Харківщині під час операції «Мігрант» виявили двох нелегальних мігрантів

26 червня 2026 р. 09:37

26 червня 2026 р. 09:37


26.06.2026  09:20   Віталій Хіневич

Під час профілактичних заходів із контролю за дотриманням міграційного законодавства в Харківській області правоохоронці виявили двох іноземців, які незаконно перебували на території України.

На Харківщині тривають заходи в рамках цільової профілактичної операції «Мігрант», виявили двох неврегульованих мігрантів, які незаконно перебували на території України.

Наразі обох іноземців поміщено до Чернігівського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні. Надалі щодо них буде проведено процедуру примусового видворення за межі України відповідно до вимог чинного законодавства.

На Харківщині під час операції «Мігрант» виявили двох нелегальних мігрантів

Джерело: redpost.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua