вологість:
тиск:
вітер:
Чиновник Харківської міськради витратив 400 тис грн на оренду руїн
Ексзаступника директора одного з комунальних підприємств підозрюють у розтраті бюджетних коштів.
За даними слідства, він орендував будівлі, що були через російські обстріли були сильно пошкоджені та непридатні до використання. Йдеться про два нежитлових приміщення у Шевченківському районі Харкова загальною площею понад 1190 квадратних метрів. У березні 2022 року вони зазнали значних пошкоджень внаслідок російського удару. Експерти встановили, що одна будівля перебувала в аварійному стані, а іншу не можна було використовувати за призначенням.
Попри це, на початку 2023 року посадовець уклав із приватною компанією новий договір оренди цих приміщень.
За даними правоохоронців, він знав про їхній технічний стан і те, що комунальне підприємство не може використовувати ці будівлі у своїй роботі.
Колишньому посадовцю повідомили про підозру за ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України — розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає від 5 до 8 років позбавлення волі.
Схожі новини
- Не дозволено жодних HTML теґів.
- Рядки й абзаци переносяться автоматично.
- Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
Джерело: 2day.kh.ua
Новини рубріки
Відбувся черговий обмін полоненими: серед звільнених бійці, які воювали на Харківщині
26 червня 2026 р. 15:25
Боєць із Харківщини став чемпіоном світу з муайтай
26 червня 2026 р. 15:25
Харківські правоохоронці затримали лікаря, який вимагав за вплив на ВЛК $10 тисяч
26 червня 2026 р. 15:25