Відбувся черговий обмін полоненими: серед звільнених бійці, які воювали на Харківщині

26 червня 2026 р. 15:25

26 червня 2026 р. 15:25


Сьогодні, 26 червня, відбувся черговий обмін полоненими між Україною та рф.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський, передає "Думка".

За його даними, з російського полону повернулися 160 військових. Усі були в полоні ще з 2022 року.

Зазначається, що серед звільнених – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на "Азовсталі", на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.

"Дякую всій нашій команді, яка щодня працює над поверненням наших людей. Особлива вдячність усім нашим підрозділам, які на передовій поповнюють обмінний фонд для України та своєю сміливістю забезпечують нам можливість повертати людей. Памʼятаємо про всіх, хто в неволі. Перевіряємо по кожному прізвищу. Усіх маємо повернути – і військових, і цивільних", - написав президент.

Відбувся черговий обмін полоненими: серед звільнених бійці, які воювали на Харківщині

Новини Харкова сьогодні: У Харкові на оренду зруйнованих будівель витратили майже 400 тис. грн

Відбувся черговий обмін полоненими: серед звільнених бійці, які воювали на Харківщині

Джерело: dumka.media

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua