вологість:
тиск:
вітер:
На Харківщині п’яний водій на "Жигулях" в’їхав у житловий будинок
У Берестині нетверезий водій на "Жигулях" в’їхав у житловий будинок.
Про це повідомили у відділі комунікацій ГУНП у Харківській області, передає "Думка".
За даними поліції, подія сталася 25 червня на вулиці Молодіжній у місті Берестин.
Встановлено, що 62-річний водій ВАЗ-2101 здавав заднім ходом, не впорався з керуванням та зіткнувся з житловим будинком.
Унаслідок ДТП було пошкоджено домоволодіння.
Під час спілкування з керманичем поліцейські виявили у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік пройшов огляд на стан сп’яніння, який підтвердив наявність 2,35 проміле алкоголю в організмі.
Відносно водія склали адміністративні матеріали за:
- ч. 1 ст. 130 (керування транспортним засобом у стані сп’яніння),
- ч. 1 ст. 126 (керування транспортним засобом особою, яка не має при собі або не пред’явила відповідні документи),
- ст. 124 (порушення правил дорожнього руху, що спричинило дорожньо-транспортну пригоду) КУпАП.
У поліції нагадали, що керування транспортними засобами у стані сп’яніння є одним із найнебезпечніших порушень правил дорожнього руху, яке створює реальну загрозу життю та здоров’ю людей. Правоохоронці закликають не сідати за кермо після вживання алкоголю.
Новини Харкова сьогодні: У Харкові на оренду зруйнованих будівель витратили майже 400 тис. грн
Джерело: dumka.media
Новини рубріки
На Харківщині ремонтують ключову трасу після скарг водіїв: що вже зробили
26 червня 2026 р. 17:21
Підлітка, який зник у Люботині, знайшли на Південному вокзалі в Харкові
26 червня 2026 р. 17:21
Росіяни масовано обстріляли село на Харківщині: кадри наслідків
26 червня 2026 р. 17:21