На Харківщині п’яний водій на "Жигулях" в’їхав у житловий будинок

26 червня 2026 р. 16:23

26 червня 2026 р. 16:23


У Берестині нетверезий водій на "Жигулях" в’їхав у житловий будинок.

Про це повідомили у відділі комунікацій ГУНП у Харківській області, передає "Думка".

За даними поліції, подія сталася 25 червня на вулиці Молодіжній у місті Берестин.

Встановлено, що 62-річний водій ВАЗ-2101 здавав заднім ходом, не впорався з керуванням та зіткнувся з житловим будинком.

Унаслідок ДТП було пошкоджено домоволодіння.

Під час спілкування з керманичем поліцейські виявили у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік пройшов огляд на стан сп’яніння, який підтвердив наявність 2,35 проміле алкоголю в організмі.

Відносно водія склали адміністративні матеріали за:

  • ч. 1 ст. 130 (керування транспортним засобом у стані сп’яніння),
  • ч. 1 ст. 126 (керування транспортним засобом особою, яка не має при собі або не пред’явила відповідні документи),
  • ст. 124 (порушення правил дорожнього руху, що спричинило дорожньо-транспортну пригоду) КУпАП.

У поліції нагадали, що керування транспортними засобами у стані сп’яніння є одним із найнебезпечніших порушень правил дорожнього руху, яке створює реальну загрозу життю та здоров’ю людей. Правоохоронці закликають не сідати за кермо після вживання алкоголю.

На Харківщині п’яний водій на "Жигулях" в’їхав у житловий будинок

Новини Харкова сьогодні: У Харкові на оренду зруйнованих будівель витратили майже 400 тис. грн

На Харківщині п’яний водій на "Жигулях" в’їхав у житловий будинок

Джерело: dumka.media

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua