вологість:
тиск:
вітер:
З російського полону повернулися 160 захисників (фото)
26 червня під час 76-ого обміну полоненими додому повернулися 160 українських військовослужбовців, які перебували у неволі з 2022 року. Про це інформує Iнфосiтi .
Додому повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Сухопутних військ, Сил підтримки, ДШВ, ТрО, Повітряних Сил, Медичних сил, ВМС, а також бійці Національної гвардії України, Державної спеціальної служби транспорту та Державної прикордонної служби.
Вони боронили державу на Донецькому, Луганському, Харківському, Чернігівському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках.
Серед звільнених зокрема 115 оборонців Маріуполя. Окрім солдатів і сержантів, додому вдалося повернути 58 офіцерів.
Наймолодшому звільненому Захиснику виповнилося 26 років. Найстаршому – 66.
Усі визволені пройдуть медичний огляд, отримають необхідне лікування, гроші, документи та відправляться на реабілітацію.
Загалом за період своєї діяльності Координаційний штаб повернув з неволі 9606 військових та цивільних.
Джерело: izvestia.kharkov.ua
Новини рубріки
Із російського полону повернулися п'ятеро жителів Харківщини – ОВА
26 червня 2026 р. 17:50
Жителі Харківської області повернулися з російського полону
26 червня 2026 р. 17:49
Житель Харьковской области зарезал собутыльника и бросил труп в безлюдном месте
26 червня 2026 р. 17:48