Жителі Харківської області повернулися з російського полону

26 червня 2026 р. 17:49

26 червня 2026 р. 17:49


Відбувся черговий обмін полоненими.

160 український військових повернулися з російського полону.

Усі вони були в полоні ще з 2022 року. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський на своїх офіційних сторінках у соцмережах.

Сьогодні з російського полону повернули військовослужбовців ЗСУ, нацгвардійців, прикордонників і бійців Державної спеціальної служби транспорту. Вони брали участь в обороні Маріуполя та "Азовсталі", а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.

Жителі Харківської області повернулися з російського полону

Жителі Харківської області повернулися з російського полону

Жителі Харківської області повернулися з російського полону

Жителі Харківської області повернулися з російського полону

Жителі Харківської області повернулися з російського полону

Схожі новини

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.

Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Жителі Харківської області повернулися з російського полону

Джерело: 2day.kh.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua