вологість:
тиск:
вітер:
Росіяни атакували АЗС у Харкові та області
Окупанти били по автозаправних станціях у Харкові та області.
Російський FPV-дрон вдарив по будівлі магазину на території автозаправної станції у Шевченківському районі Харкова. Зайнявся утеплювач будівлі на площі 10 кв. м, ніхто не постраждав.
Уночі безпілотники вдарили по Солоницівській громаді Харківського району.
"Влучання зафіксовано по двох автозаправних станціях. На території однієї з АЗС унаслідок удару зазнала руйнувань будівля та виникла пожежа на площі 400 кв. м. Пошкоджено 10 одиниць техніки. За іншою адресою внаслідок ворожого удару пошкоджено будівлю операторської АЗС. Пожежі не виникло", розповіли у ДСНС Харківщини.
Як писав KHARKIV Today, російські ракети атакували фермерів на Харківщині . У Богодухові безпілотник влучив по району гаражів.
Схожі новини
- Не дозволено жодних HTML теґів.
- Рядки й абзаци переносяться автоматично.
- Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
Джерело: 2day.kh.ua
Новини рубріки
У Харківській області затримуються шість потягів - Укрзалізниця
27 червня 2026 р. 10:48
На Харківщині окупанти масовано атакували газодобувну інфраструктуру - Нафтогаз
27 червня 2026 р. 10:48
Окупанти вбили жінку та цілили по будинках та залізниці
27 червня 2026 р. 10:43