У Богодухівському районі поліція шукала двох підлітків, які не повернулися з прогулянок

27 червня 2026 р. 11:44

27 червня 2026 р. 11:44


Поліцейські Богодухівщини оперативно розшукали двох неповнолітніх, які зникли в різних громадах району.

Про це повідомило ГУНП України в Харківській області, передає "Думка”.

У главку розповіли, що 25 червня до сектору поліцейської діяльності № 1 Богодухівського РВП надійшло повідомлення про зникнення 17-річного хлопця. Неповнолітній пішов гуляти разом з рідною сестрою та іншими дітьми в селі Любівка Богодухівського району, однак у визначений час додому не повернувся.

Цього ж дня до Богодухівського РВП звернулася жителька міста Богодухів з повідомленням про зникнення своєї 15-річної доньки. Дівчина пішла на прогулянку та не повернулася додому.

Після отримання повідомлень правоохоронці негайно розпочали пошукові заходи.

У результаті оперативних та злагоджених дій поліцейські швидко встановили місцезнаходження обох неповнолітніх. 17-річного хлопця виявили в сусідньому селі Богодухівського району, а 15-річна дівчина перебувала у своїх знайомих.

Працівники поліції провели з неповнолітніми профілактичні бесіди щодо недопущення подібних випадків у майбутньому.

У Богодухівському районі поліція шукала двох підлітків, які не повернулися з прогулянок

Новини Харкова сьогодні: У Харкові шукали 10-річну дівчинку, яка зникла по дорозі з табору відпочинку

У Богодухівському районі поліція шукала двох підлітків, які не повернулися з прогулянок

Джерело: dumka.media

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua