Менше пального для ударів по Харківщині: у Бєлгородській області знищено склад ПММ

27 червня 2026 р. 14:39

27 червня 2026 р. 14:39


Логістика ворога біля кордону з Харківщиною зазнала втрат.

Про це повідомляє Телеграм-канал "Харківський напрямок”, передає "Думка".

"Причина паніки в білгородських пабліках розкрита — наші підрозділи виявили та знищили склад, який ворог використовував для накопичування та зберігання ПММ, а також прихованої заправки своїх автомобілів. Бо цілих нафтобаз вже не залишилось”, - написали військові.

Новини Харкова сьогодні: На Харківщині окупанти масовано атакували газодобувну інфраструктуру - Нафтогаз

Менше пального для ударів по Харківщині: у Бєлгородській області знищено склад ПММ

Джерело: dumka.media

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua