Окупанти двічі атакували АЗС у Дергачах

27 червня 2026 р. 17:36

27 червня 2026 р. 17:36


27.06.2026  17:20   Віталій Хіневич

27 червня російські війська, попередньо використавши безпілотники типу «Італмас», атакували місто Дергачі.

Перший удар стався близько 13:40. Внаслідок влучання пошкоджено паркан автозаправної станції, а також автомобілі, припарковані на території автотранспортного підприємства. Постраждалих немає.

Окупанти двічі атакували АЗС у Дергачах

Менш ніж за годину, орієнтовно о 14:30, ворог завдав повторного удару по території іншої АЗС. Поранення дістала 41-річна жінка, яка в момент атаки перебувала у власному автомобілі на території АЗС. Також гостру реакцію на стрес отримав 34-річний працівник автозаправної станції.

За процесуального керівництва Дергачівської окружної прокуратури Харківської області розпочато досудові розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів (ч. 1 ст. 438 КК України).

Окупанти двічі атакували АЗС у Дергачах

Джерело: redpost.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua