Харківські воїни знищили HIMARSом командний пункт російської бригади

28 червня 2026 р. 13:03

28 червня 2026 р. 13:03


Бійці харківського 16 армійського корпусу знищили командний пункт однієї з російських бригад.

Як передає "Думка”, відео ліквідації оприлюднено у Телеграм-каналі 16 арміського корпусу.

"Командування ворога давно звикло керувати війною з комфортом. Цього разу пункт управління 136-ї омсбр окупантів розмістили у приватній садибі в н. п. Красне на території рф. Їх комфортну службу перервав влучний удар HIMARS одного з підпорядкованих підрозділів 16 армійського корпусу. Роботу ворожого штабу було припинено, а разом із нею — ілюзію, що на території рф можна почуватися недосяжними”, - прокоментували у корпусі.

Новини Харкова сьогодні: У Золочеві внаслідок росіської атаки спалахнула пожежа

Харківські воїни знищили HIMARSом командний пункт російської бригади

Джерело: dumka.media

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua