вологість:
тиск:
вітер:
У Харкові розпочався чемпіонат з мініфутболу серед поліцейських
27 червня відбувся перший тур чемпіонату ГУНП в Харківській області з мініфутболу серед працівників поліції. Повідомляє Інфосіті з посиланням на ГУНП.
Урочисте відкриття відбулося за участі начальника ГУНП в Харківській області Петра Токаря та головного судді змагань, заступника начальника управління – начальника ВПН УКЗ ГУНП в Харківській області Сергія Панова.
Вітаючи учасників, Петро Токар зазначив, що турнір з мініфутболу востаннє проводився у 2021 році.
У цьогорічному чемпіонаті беруть участь 12 команд, які представляють територіальні підрозділи, відділи та спеціальні підрозділи поліції Харківщини. Турнір проходитиме у 10 етапів за коловою системою, що передбачає зустріч кожної команди з усіма суперниками. Чемпіона визначать за найбільшою кількістю набраних очок.
За підсумками матчів першого туру визначені такі результати:
- Харківський РУП № 1 – ВП у метрополітені – 11:0;
- Харківський РУП № 2 – Богодухівський РВП – 5:3;
- Корпус оперативно-раптової дії – Чугуївський РУП – 3:0.
Змагання триватимуть до 19 вересня. Головною метою турніру є визначення найкращих футболістів, які увійдуть до складу збірної команди ГУНП в Харківській області та представлятимуть регіон на чемпіонаті Національної поліції України.
Джерело: izvestia.kharkov.ua
Новини рубріки
На Харківщині окупанти купують переведення до "Ахмату": причини
28 червня 2026 р. 14:44
У Харкові чоловік вчинив домашнє насильство щодо власної дружини
28 червня 2026 р. 14:24