Херсонські футзалісти стали другими на турнірі в Миколаєві

28 червня 2026 р. 16:40

28 червня 2026 р. 16:40


Юні спортсмени з Херсона вибороли срібні нагороди на Кубку «Закриття сезону» з футзалу, що відбувся серед команд Миколаївської та Херсонської областей.

У змаганнях взяли участь 12 команд у віковій категорії 2011–2012 років народження. Друге місце здобула команда дитячо-юнацької спортивної школи «Херсон».

Підготовкою гравців займалися тренери Василь Чернявський та Валерій Бобрусь.

Херсонці вітають юних футзалістів із високим результатом і бажають їм подальших перемог, нових спортивних досягнень та впевненого руху до нових вершин.

Херсонські футзалісти стали другими на турнірі в Миколаєві

Джерело: khersonci.com.ua