вологість:
тиск:
вітер:
Був диким, став домашнім. Мешканка села Лісоводи врятувала молодого лебедя
Лебедина історія
14 жовтня на подвір’я мешканки села Лісоводи впав поранений птах. Євгена Піхура врятувала лебедя і залишила жити в себе.
Нещасний випадок
Біда з молодим лебедем, який ще по-пташиному дитячому сірий, сталася 14 жовтня. Судячи за все, він летів зі ставка на став, але заплутався в електричних дротах.
Євгена Піхура. Фото: Городок.City Автор: Віра Лапа.
— Йому перебило крило і він впав на подвір’ї моєї дочки Людмили, — розповідає лісоводчанка Євгена Піхура. — А я — колишня доярка, все життя за тваринами доглядала. Тому дочка одразу його до мене привезла.
Порадившись, жінки повезли птаха до городоцьких ветеринарів. Та, на жаль, травма була настільки серйозною, що медики не змогли допомогти лебедю.
Боротьба за крило
Мати і дочка повернулися разом із хворим птахом до Лісоводів.
— Почали лікувати, — продовжує розповідь пані Євгена. — Частини кістки не було, крильце трималося на самих жилочках. Обробили рану, примотали крило. Намагалися врятувати.
За кілька днів почалося запалення і жінки були змушені відрізати лебедю крило.
— Тримали його бідного, а він все терпів, — розповідає Євгена Піхура. — Разом з дочкою плакали, але робили. Треба було рятувати лебідика.
Після цього, рана загоїлася і тепер птах почуває себе добре.
Однокрилий птах. Фото: Городок.City Автор: Віра Лапа.
Незвичайний домашній улюбленець
Наразі лебідь призвичаївся до життя на подвір’ї пані Євгени. Близько до себе не підпускає, але завжди намагається бути поруч зі своєю рятівницею.
Євгена Піхура разом із врятованим птахом. Фото: Городок.City Автор: Віра Лапа.
— Куди я, туди і він. Всюди за мною ходить, — говорить жінка. — Намагалася годувати його рибою – не захотів. На городі молодий кріп клює. Я почитала в Інтернеті, що хліб давати не можна. То годую зерном. Це йому подобається. І водичку чистеньку п’є.
Ім’я лебедю пані Євгена ще не придумала, так і називає — «мій лебідик». Радіє, що з кожним днем птах все більше звикає до неї та до інших її підопічних. Наприклад, до кішки Персі, яку жінка також колись врятувала і залишила жити в себе.
На питання про те, що далі планує робити з врятованим птахом, Євгена Піхура дає чітку відповідь.
— Звичайно залишу в себе. Як можна інакше? З одним крилом він вже не зможе повернутися до своїх (стаї лебедів)…, — говорить вона і починає плакати. — Тому ми вже з ним разом до кінця. Це ж птаха кохання.
Джерело: horodok.city
Новини рубріки
Поширені проблеми акумуляторних батарей та їх вирішення
30 жовтня 2024 р. 18:04
У Хмельницькому повідомили про смерть художника та сценографа музично-драматичного театру
30 жовтня 2024 р. 17:58
Маніпуляції контентом у західних медіа та вплив на вибори в США: добірка роспропаганди
30 жовтня 2024 р. 17:41