вологість:
тиск:
вітер:
У сусідів: смерть дитини, житло для переселенців, пів мільйона шахраям, затримання лікарів
Комунальне некомерційне підприємство "Хмельницький обласний протипухлинний центр” оголосило тендер на реконструкцію приміщень вартістю 56 мільйонів гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.
Зазначимо, що реконструкція приміщень протипухлинного центру розпочалася в 2022 році. Незадовго до повномасштабного вторгнення росії на території України комунальне підприємство уклало угоду на проведення ремонтних робіт з ТОВ «Поділля-Інвест Сіті» на суму 47,89 мільйона гривень. Наразі підрядник виконав робіт на 20 мільйонів гривень.
За даними протипухлинного центру, протягом 2022-2023 років у закладі проведено повну реконструкцію відділення радіонуклідної діагностики, закуплено та встановлено систему візуалізації однофотонної емісійної комп'ютерної томографії NM/СТ 860 зі сканерами виробництва компанії GE Healthcare.
Цей апарат призначений до роботи в умовах високого пацієнтопотоку. Технології дозволяють в два рази знижувати дозу опромінення пацієнта, порівняно зі стандартними протоколами КТ і ОФЕКТ-сканування. Зокрема, мова йде про роботи у відділеннях хіміотерапії та променевої терапії.
В майбутньому в протипухлинному центрі планують встановлення апарату для брахітерапії «Система для контактної променевої терапії Bravos». За допомогою цього обладнання нового покоління проводитиметься пацієнтам внутрішньотканинна променева терапія, яка відноситься до європейських та світових стандартів лікування онкохворих.
Крім того, планується добудова ліфта та благоустрій території.
Завершення робіт запланували до кінця 2027 року. Для завершення робіт в протипухлинному центрі планують витратити ще 56 мільйонів гривень
ДОВІДКОВО: У Хмельницькому обласному протипухлинному центрі функціонує 6 клінічних спеціалізованих відділень, що надають стаціонарну допомогу. Крім того, розгорнуто відділення реанімації та інтенсивної терапії на 9 ліжок. Загалом ліжковий фонд центру складає 325 ліжок. У поліклінічному відділенні щороку обстежують та надають консультативну допомогу більш ніж 60 тисячам пацієнтам та виконують до 3 тисяч амбулаторних операцій.
У Нетішині місцева жителька, шукаючи легкого заробітку в мережі, втратила понад 480 тисяч гривень.
Шахраї в інтернеті розповсюджують оголошення про легкий заробіток в обмін на прості дії: перегляд відео і сторінок у соцмережах або ж онлайн-перепродаж товарів. Потім тим, хто потрапив «на гачок», зловмисники пропонують інвестувати кошти, аби заробити більше. Однак, ні внесків, ні надприбутків довірливі громадяни не отримують.
Так, 23-річній жительці Нетішина в месенджері надійшло повідомлення про додатковий заробіток онлайн. Спочатку потерпіла ставила лайки за товар на інтернет-платформі, за що отримала грошову винагороду. Далі, жінка почала виконувати завдання вже за передплатою, аби збільшити свій заробіток.
За словами потерпілої, вона сама не зрозуміла, як «вклала» 480 тисяч гривень, які повернути вже не змогла. В результаті – ні власних коштів, ні заробітку. Коли жінка зрозуміла, що стала жертвою шахраїв, то звернулась за допомогою до поліції.
Працівники Шепетівського районного управління поліції за фактом шахрайства відкрили кримінальне провадження і закликають громадян не довіряти пропозиціям легкого заробітку в інтернеті. Аферисти дійсно можуть надіслати кошти за начебто перші виконані завдання. Але нехай це не вводить вас в оману. Так шахраї намагаються втертися в довіру, щоб потім виманити ще більше.
Трагедія сталася вчора, 22 січня, близько 10:20 години у селі Сивороги Дунаєвецької громади. Попередньо встановлено, що відбулось загоряння будинку, в якому перебувало двоє маленьких дітей. Матір в цей час була на подвір'ї. Коли побачила густий дим, почала кликати на допомогу.
Сусід родини, який побачив пожежу, одразу кинувся до будівлі та встиг винести звідти 5-місячного хлопчика. Одразу після цього приїхали рятувальники, які локалізували пожежу. У будинку вогнеборці виявили тіло 2-річної дівчинки — вона загинула від отриманих опіків.
Хлопчика медики госпіталізували до реанімаційного відділення обласної дитячої лікарні. За його життя борються лікарі.
«За даним фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 270 (Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, якщо воно спричинило виникнення пожежі та загибель людей) та ч. 1 ст. 166 (Злісне невиконання батьками встановлених законом обов'язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України. Правоохоронці встановлюють всі причини та обставини події», — повідомляють в поліції Хмельницької області.
На Хмельниччині оголосили підозри лікарю підстанції екстреної медичної допомоги, лікарю-неврологу та заступниці голови ВЛК районного ТЦК, які допомагали оформлювати інвалідність чоловікам призовного віку.
Як повідомили у секторі комунікації Нацполіції Хмельницької області, піч час обшуків у підозрюваних вилучили майже 8 мільйонів гривень, а також чорнові записи із прізвищами «клієнтів», діагнозами та сумами грошових коштів.
Нагадаємо, злочинну схему викрили в жовтні минулого року. Правоохоронці встановили, що спільники допомагали чоловікам мобілізаційного віку отримати групу інвалідності, яка дає підстави уникнути призову. Для цього підозрювані вносили до медичних документів фіктивну інформацію про наявність у них відповідного захворювання. Далі ці документи потрапляли на розгляд ВЛК, члени якої приймали позитивне рішення. Суми такої «послуги» коливалися від 3 до 8 тисяч доларів.
За даними слідства, 10 жовтня минулого року правоохоронці затримали лікаря екстреної медичної допомоги під час отримання чергового траншу. Також працівники поліції «на гарячому» спіймали підозрюваних, коли отримували понад 150 тисяч гривень неправомірної вигоди.
«У рамках розслідування було проведено 12 санкціонованих обшуків, у ході яких поліцейські вилучили 182 тисячі доларів та 6 тисяч 500 євро, що у гривневому еквіваленті становить майже 8 мільйонів гривень. Також вилучили чорнові записи із прізвищами «клієнтів», діагнозами, сумами грошових коштів, документи медичного характеру», - повідомляють у поліції.
Наразі трьом лікарям вже оголосили підозри за частиною 3 статті 28 частиною 2 статті 369-2 (Зловживання впливом, вчинене організованою групою) Кримінального кодексу України. Їм загрожує до 8 років ув'язнення з конфіскацією майна. Невдовзі підозрювані постануть перед судом.
Меджибізька селищна рада оголосила тендер на реконструкцію будівлі під житловий будинок для внутрішньо переміщених осіб вартістю 22,9 мільйона гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.
Мова йде про реконструкцію гуртожитку по вулиці Рибальська, 1. За даними сайту DREAM, після реконструкції житловий будинок буде розрахований на проживання в ньому чотирьох багатодітних сімей з-поміж переселенців.
Планується проведення загальнобудівельних робіт (зовнішніх та внутрішніх). Зокрема, ремонт покрівлі, фасаду, влаштування відмостків та сходів. А також проведення електромонтажних робіт, мережі опалення, облаштування водопроводу та каналізації, проведення системи пожежної сигналізації. Також проєкт передбачає благоустрій території та придбання і монтаж меблів. Наприклад, планується придбати 29 одномісних ліжок, чотири двоспальних ліжка та комплект кухонних меблів.
Щодо благоустрою, то територію навколо будівлі частково заасфальтують, частково зроблять мощення плиткою, крім того, буде територія для висадження дерев та озеленення.
Роботи планують завершити до кінця 2026 року.
Новини рубріки
За утримання корів, кіз та овець виплачуватимуть гроші: хто зможе отримати
05 лютого 2025 р. 18:06
Хмельницька АЕС впроваджує сучасні системи контролю радіаційного стану
05 лютого 2025 р. 17:50