вологість:
тиск:
вітер:
Ветерани й родини Героїв з Городоччини можуть отримати до 1,6 мільйона гривень на бізнес
Пропозиція для тих, то хоче займатися власною справою
Ветерани, ветеранки, їхні родини та родини загиблих захисників і захисниць із Городоцької громади можуть взяти участь у грантовій програмі «Варто РОБИти СВОЄ 2.0» . Програма дає можливість отримати від 600 тисяч до 1,6 мільйона гривень на відкриття або розвиток власної справи.
Програму реалізує Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів України у партнерстві з благодійним фондом «МХП-Громаді» та агровиробничою компанією KERNEL.
Хто може розраховувати на фінансування
Фінансову підтримку в межах конкурсу «Варто РОБИти СВОЄ 2.0» зможуть отримати ветеранські бізнеси, які працюють у сфері агровиробництва, деревообробки, металообробки, виробництва та перероблювання харчових продуктів, надання послуг з ремонту або обслуговування власникам майна. Про це розповіли під час презентації програми.
— Ветеранський бізнес — про спроможність, про віру в себе і про відповідь держави на цю віру. Ветерани та ветеранки не лише захищали нашу країну — сьогодні вони створюють робочі місця, запускають нові ідеї, відновлюють економіку на місцях. Ми вдячні кожному, хто бере на себе відповідальність започаткувати або розвивати власну справу, повертаючись до активного життя. І щиро дякуємо партнерам — Фонду «МХП-Громаді» та компанії KERNEL — за те, що розділяють із нами цю місію,
— наголосила Міністерка у справах ветеранів України Наталія Калмикова.
Про те, як відбуватиметься конкурс розповіла виконавча директорка Українського ветеранського фонду Каріна Дорошенко.
— Сьогодні, 30 червня, ми розпочинаємо приймати заявки на грантову програму «Варто РОБИти СВОЄ 2.0». Подати проєкт на конкурс можна до 20 липня. А імена переможців, які пройдуть всі етапи відбору — від перевірки наявності всіх необхідних документів до оцінки незалежними експертами і публічної презентації своїх бізнес-ідей, ми дізнаємося 17 вересня, —
зазначила очільниця Українського ветеранського фонду.
Розмір гранту, який зможуть отримати переможці конкурсу, — від 600 тисяч до 1,6 мільйона гривень, все залежить від кошторису проєкту.
Взяти участь у конкурсі можуть:
- ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, які зареєстровані як фізичні особи-підприємці;
- дружина або чоловік ветерана, які зареєстровані як фізичні особи-підприємці, у разі, якщо проєкти спрямовані на реінтеграцію ветеранів до активного суспільного життя, забезпечення збереження та відновлення їх фізичного та психічного здоров’я;
- юридичні особи (окрім громадських та благодійних організацій), зареєстровані не пізніше ніж за рік до подання заявки на участь у конкурсному відборі, серед засновників яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.
Ветеран Дмитро Мартиненко, власник кавʼярні «Тихе місце», уже скористався грантом. Чоловік є переможцем конкурсу «Варто 2.0» Українського ветеранського фонду та успішно реалізував власну бізнес-ідею.
— Наш приклад мотивує інших. Бізнес допомагає ветеранам повертатися до мирного життя й показує, що вони — звичайні люди з великими ідеями, — стверджує ветеран.
Представники кав'ярні «Тихе місце»
Фото:
Український ветеранський фонд
Всі деталі — на сайті
Українського ветеранського фонду
.
Запитання можна надсилати на пошту:
[email protected]
(у темі листа вкажіть «Конкурс проєктів
«Варто РОБИти СВОЄ 2.0»
та номер заявки).

Новини рубріки

Славутчанин викрав з жіночої сумочки 64 тис грн: що йому загрожує
03 липня 2025 р. 18:20