вологість:
тиск:
вітер:
У Шепетівці відбулась зустріч із поетом та художником Анатолієм Івановичим Кичинським
Cьогодні в лекційній залі Музею пропаганди відбулась зустріч із українським поетом та художником, лауреатом Шевченківської премії в галузі літератури, почесним громадянином Херсону Анатолієм Івановичим Кичинським.
Присутнім була презентована нова збірка автора – «Жива і скошена тече в мені трава» (2024 р.). Під час зустрічі автор розповів про свою творчість, цікаві історії з життя, жартував, читав вірші, продемонстрував власні картини.
Неймовірна харизма, енергія, гумор, щирість Анатолія Кичинського подарували учасникам заходу безліч яскравих вражень і позитивних емоцій. Також автор продемонстрував добірку своїх картин у вигляді листівок.
Учасники заходу викупили одну з презентованих репродукцій картин художника і подарували її у фонди музею.
Анатолій Іванович є членом Національної спілки письменників України, Асоціації українських письменників, Міжнародної асоціації письменників і публіцистів, почесний член Національної спілки художників України та Почесний громадянин Херсону.
У 2006р. отримав Національну премію України імені Тараса Шевченка з літератури за книги поезій «Пролітаючи над листопадом» і «Танець вогню». У 2020 році став лауреатом Всеукраїнської літературної премії імені Василя Симоненка. У номінації « За кращий художній твір» перемогла його збірка поезій « Сотворіння цвіту».
Митець зумів поєднати в собі талант літературний з талантом живописця. Якщо свій поетичний хист шліфував, навчаючись на філолога, то як художник формувався самотужки.
Та незважаючи на це, в живописі він абсолютно професійний і відомий, як творець настроєвих пейзажів та натюрмортів, чимало з яких займають помітні місця у приватних колекціях не лише вітчизняних, а й зарубіжних. Ним створено низку високохудожніх живописних полотен, частину яких вдалося врятувати після звільнення Херсону і вивезти до Рівного, яке стало для художника і його дружини тимчасовим прихистком.
У доробку митця понад два десятки книг. Його вірші є текстами багатьох пісень, які співали Марія Бурмака, Сергій Лазо та Павло Дворський. Саме композицією Дворського довгий час розпочинало ефіри «Українське радіо» в Сіднеї.
Музей пропаганди
Фотогалерея
Будьте першим, хто залишить коментар.

Новини рубріки

Чому нейтральні тканини оптом — це розумне вкладення
17 липня 2025 р. 14:55

Трускавець санаторій Карпати: оздоровлення в серці Прикарпаття
17 липня 2025 р. 14:03