вологість:
тиск:
вітер:
У Городку вшанували пам’ять жертв Другої світової війни
Пам’ять, яка залишається актуальною
22 червня, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, у Городку відбулося покладання квітів до Обеліска Слави. Представники міської влади та жителі громади хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни.
Щороку 22 червня в Україні згадують початок німецько-радянської війни, яка принесла українській землі мільйони людських втрат, руйнування міст і сіл, зламала долі цілих родин. У Городку цього дня мешканці громади традиційно вшановують пам’ять тих, хто постраждав або загинув у роки Другої світової війни та в боротьбі за свободу України в різні історичні періоди.
Під час пам’ятного заходу біля Обеліска Слави присутні поклали квіти та схилили голови у хвилині мовчання на знак шани до всіх загиблих.
Як зазначила керуюча справами виконавчого комітету Городоцької міської ради Ольга Бистрицька, поряд зі спогадами про події Другої світової війни сьогодні українське суспільство переживає нові випробування, пов’язані з повномасштабною російською агресією проти України.
— Сьогодні ми згадуємо людей, які віддали своє життя під час Другої світової війни. Цей день має особливе значення і зараз, коли росія вже п’ятий рік веде агресивну війну проти українського народу. Ми повинні пам’ятати всіх українців, які загинули під час Другої світової війни, а також наших захисників, які сьогодні боронять державу на передовій. Їхня мужність і жертовність заслуговують на нашу повагу та вдячність, — сказала Ольга Бистрицька.
Варто зазначити, що у Другій світовій війни загинув кожен п’ятий українець, а День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні встановлено Указом Президента у 2000 році.
Джерело: horodok.city
Новини рубріки
ТОП-10 страв для замовлення на вечір
22 червня 2026 р. 12:59
Йому назавжди 51: у Городку згадали захисника Дмитра Чайку
22 червня 2026 р. 12:16
22 червня — День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни
22 червня 2026 р. 11:26