На Хмельниччині чоловік у бронежилеті погрожував автоматом поліцейським

22 червня 2026 р. 19:01

22 червня 2026 р. 19:01


У селі Ставище Кам’янець-Подільського району правоохоронці провели спеціальну поліцейську операцію «Грім» для затримання озброєного чоловіка, який погрожував працівникам поліції автоматичною зброєю.

Як повідомили у поліції Хмельницької області, інцидент стався 22 червня близько 15:30. До правоохоронців надійшло повідомлення про вчинення домашнього насильства в одному з приватних домоволодінь.

На виклик прибули працівники патрульної поліції. Під час відпрацювання повідомлення до них вийшов чоловік, одягнений у бронежилет та озброєний автоматичною зброєю. За даними поліції, він спрямував зброю в бік правоохоронців та почав висловлювати погрози.

З метою недопущення загострення ситуації та забезпечення безпеки громадян поліцейські відійшли на безпечну відстань. Для затримання чоловіка було введено спеціальну поліцейську операцію «Грім».

На місце події прибули спецпризначенці, перемовники та фахівці Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області. Координував дії правоохоронців начальник обласного управління поліції Іван Іщенко.

У результаті проведеної операції чоловіка вдалося оперативно затримати. За інформацією поліції, під час спецоперації ніхто не постраждав.

Наразі правоохоронці працюють зі співмешканкою затриманого. Її життю та здоров’ю нічого не загрожує. На місці події тривають слідчі дії, а правоохоронці встановлюють усі обставини інциденту.

Модератор

На Хмельниччині чоловік у бронежилеті погрожував автоматом поліцейським

Джерело: ngp-ua.info

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua