вологість:
тиск:
вітер:
На Хмельниччині демонтували залишки радянської символіки у трьох громадах
У кількох громадах Хмельницької області демонтували об’єкти та елементи, пов’язані з радянською символікою. Про це повідомили активісти громадського проєкту «Деколонізація.Україна».
Зокрема, у Дунаївцях демонтували меморіальну дошку з барельєфом Володимира Леніна. Активісти зазначають, що існування такого об’єкта до цього часу викликало подив, зважаючи на багаторічний процес декомунізації в Україні.
Також роботи провели у Новій Ушиці. Там із місцевого меморіалу прибрали низку елементів радянської символіки та пропагандистських написів.
Крім того, у селі Ходорівці демонтували серпи та молоти, розміщені на в’їзді до населеного пункту.
У громадській ініціативі наголошують, що робота з виявлення та усунення об’єктів, які містять символіку тоталітарного режиму, триває в різних регіонах України. Такі заходи здійснюються в межах державної політики декомунізації та деколонізації публічного простору.
Модератор
Джерело: ngp-ua.info
Новини рубріки
У Хмельницькому чоловік легалізовував іноземців через фіктивні шлюби з українками
22 червня 2026 р. 19:58
Вибір оптимального способу доставки товарів в США: порівняння авіа, морських та автоперевезень
22 червня 2026 р. 19:08
На Хмельниччині чоловік у бронежилеті погрожував автоматом поліцейським
22 червня 2026 р. 19:01