На Хмельниччині демонтували залишки радянської символіки у трьох громадах

22 червня 2026 р. 20:27

22 червня 2026 р. 20:27


У кількох громадах Хмельницької області демонтували об’єкти та елементи, пов’язані з радянською символікою. Про це повідомили активісти громадського проєкту «Деколонізація.Україна».

Зокрема, у Дунаївцях демонтували меморіальну дошку з барельєфом Володимира Леніна. Активісти зазначають, що існування такого об’єкта до цього часу викликало подив, зважаючи на багаторічний процес декомунізації в Україні.

Також роботи провели у Новій Ушиці. Там із місцевого меморіалу прибрали низку елементів радянської символіки та пропагандистських написів.

На Хмельниччині демонтували залишки радянської символіки у трьох громадах

Крім того, у селі Ходорівці демонтували серпи та молоти, розміщені на в’їзді до населеного пункту.

На Хмельниччині демонтували залишки радянської символіки у трьох громадах

У громадській ініціативі наголошують, що робота з виявлення та усунення об’єктів, які містять символіку тоталітарного режиму, триває в різних регіонах України. Такі заходи здійснюються в межах державної політики декомунізації та деколонізації публічного простору.

Модератор

На Хмельниччині демонтували залишки радянської символіки у трьох громадах

Джерело: ngp-ua.info

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua