вологість:
тиск:
вітер:
Військовому дали 10 років тюрми за продаж на брухт автомобілів ЗСУ
Нетішинський міський суд визнав винним військовослужбовця однієї з військових частин у привласненні двох службових автомобілів та засудив його до 10 років позбавлення волі.
За матеріалами справи, у квітні 2025 року старший солдат незаконно розпорядився автомобілями Ford Mondeo та Opel Astra, які перебували на балансі військової частини. Загальна вартість транспортних засобів становила майже 176 тис. грн. Згодом чоловік продав їх як металобрухт за 30 тис. грн.
У суді обвинувачений визнав провину та пояснив, що автомобілі доставили до його майстерні для ремонту. За його словами, він вирішив здати транспорт на брухт, а виручені кошти використати для придбання іншого автомобіля для військових потреб. Водночас пояснити, на що саме витратив отримані гроші, не зміг.
Суд врахував, що військовий раніше не притягувався до кримінальної відповідальності, має малолітню дитину, позитивно характеризується за місцем служби та брав участь у бойових діях. Пом’якшувальною обставиною визнали щире каяття.
Попри це суд визнав чоловіка винним у привласненні військового майна в умовах воєнного стану та призначив покарання у вигляді 10 років позбавлення волі. Крім того, він повинен відшкодувати військовій частині майже 176 тис. грн завданих збитків.
Вирок поки не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.
Джерело: westnews.info (Хмельницький)
Новини рубріки
«Шахраї» чи господарники? Через землю біля аеропорту на Кам’янеччині спалахнув гучний скандал
24 червня 2026 р. 17:35