вологість:
тиск:
вітер:
Юні туристи зі Славути вибороли «бронзу» Чемпіонату України в Карпатах
Із 18 по 22 червня 2026 року поблизу села Мислівка на Івано-Франківщині відбувся Чемпіонат україни зі спортивного туризму (рятувальні роботи, багатоденний крос-похід). У складі збірної команди області змагалися юні туристи зі Славути – Ірина Нагорнюк та Ілля Нагорнюк.
Як повідомляє Дитячо-юнацький центр туризму та екологічної роботи м. Славута, змагання вимагали від учасників високого рівня фізичної, технічної та тактичної підготовки, навичок орієнтування на місцевості та вміння ефективно працювати в команді.
Протягом трьох днів спортсмени подолали понад 50 кілометрів карпатськими гірськими стежками. Кожна команда самостійно планувала свій маршрут, який після завершення дня підтверджувався GPS-треком.
Окрім проходження маршруту, учасники повинні були відшукати в горах та подолати технічні етапи, які включали переправи по колоді та через річку, підйоми та спуски по схилах, траверси, броди, крутопохилі переправи та елементи рятувальних робіт. Кожен етап вимагав не лише знань та витривалості, а й злагодженої командної роботи, взаємної підтримки та вміння швидко приймати рішення.
Вітаємо збірну команду юніорів Хмельницької області, наших чудових Ірину та Іллю з ІІІ місцем, бажаємо їм нових стартів, спортивного зростання та майбутніх перемог!
Джерело: slavuta.city
Новини рубріки
«Шахраї» чи господарники? Через землю біля аеропорту на Кам’янеччині спалахнув гучний скандал
24 червня 2026 р. 17:35
Військовому дали 10 років тюрми за продаж на брухт автомобілів ЗСУ
24 червня 2026 р. 17:03