вологість:
тиск:
вітер:
На Хмельниччині «BMW» зіткнувся з електросамокатом: до лікарні потрапили дві 12-річні дівчинки
На Хмельниччині правоохоронці встановлюють обставини дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої травмувалися дві 12-річні дівчинки.
Аварія сталася 25 червня близько 18:00 на перехресті вулиць Болбочана та Яворницького. За попередньою інформацією, зіткнулися електросамокат, яким керувала 12-річна місцева жителька, та автомобіль BMW під керуванням 17-річного місцевого жителя.
У результаті зіткнення тілесні ушкодження отримали водійка електросамоката та її 12-річна пасажирка. Обох постраждалих госпіталізували до Хмельницької міської дитячої лікарні, де їм надають необхідну медичну допомогу.
За фактом дорожньо-транспортної пригоди слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілим тілесні ушкодження.
Модератор
Джерело: ngp-ua.info
Новини рубріки
У Хмельницькому частина вулиць через аварійні роботи залишиться без водопостачання
26 червня 2026 р. 11:16
Постільна білизна з натуральних тканин: варена бавовна, льон та муслін
26 червня 2026 р. 11:07