На Хмельниччині «BMW» зіткнувся з електросамокатом: до лікарні потрапили дві 12-річні дівчинки

26 червня 2026 р. 10:18

26 червня 2026 р. 10:18


На Хмельниччині правоохоронці встановлюють обставини дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої травмувалися дві 12-річні дівчинки.

Аварія сталася 25 червня близько 18:00 на перехресті вулиць Болбочана та Яворницького. За попередньою інформацією, зіткнулися електросамокат, яким керувала 12-річна місцева жителька, та автомобіль BMW під керуванням 17-річного місцевого жителя.

У результаті зіткнення тілесні ушкодження отримали водійка електросамоката та її 12-річна пасажирка. Обох постраждалих госпіталізували до Хмельницької міської дитячої лікарні, де їм надають необхідну медичну допомогу.

За фактом дорожньо-транспортної пригоди слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілим тілесні ушкодження.

Модератор

На Хмельниччині «BMW» зіткнувся з електросамокатом: до лікарні потрапили дві 12-річні дівчинки

Джерело: ngp-ua.info