вологість:
тиск:
вітер:
У Нетішині правоохоронці викрили схему з розтрати бюджетних коштів на будівництві мосту
Слідчі поліції, за оперативного супроводу УСБУ та процесуального керівництва прокуратури, викрили схему розтрати бюджетних коштів на будівництві пішохідного мосту в Нетішині.
Як повідомляє поліція Хмельницької області, йдеться про пішохідний міст через річку Горинь. Причетними до схеми виявились начальник одного із управлінь міськради та інженер з технічного нагляду. Вони підписали документи про належне виконання робіт з будівництва мосту, хоч це і не відповідало дійсності. Як наслідок, підряднику було перераховано з місцевого бюджету 4,2 млн гривень.
Експертиза ж показала, що міст зведено з відхиленнями від проєктної документації. Це призвело до надлишкового прогину конструкції. У такому стані міст не придатний до експлуатації та потребує проведення додаткових робіт або демонтажу.
Слідчі слідчого управління ГУНП вже оголосили начальнику одного з управлінь Нетішинської міської ради та інженеру з технічного нагляду підозри за ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України. Такі дії караються позбавленням волі на строк від 3 до 6 років з накладенням штрафу. Розслідування триває.
Джерело: slavuta.city
Новини рубріки
На Хмельниччині посадовця ДСНС підозрюють у завданні державі збитків на понад 600 тисяч гривень
26 червня 2026 р. 14:32
За яких обставин можна втратити статус УБД
26 червня 2026 р. 14:19
Можливості міжнародної співпраці Хмельницького зростають
26 червня 2026 р. 14:19