У Городоцькому ліцеї №2 відбувся випускний вечір: 45 учнів та учениць отримали свідоцтва про освіту

27 червня 2026 р. 15:15

27 червня 2026 р. 15:15


Випускний вечір

Вечірні сукні, святкові зачіски, білі сорочки, усмішки й хвилювання. Таким запам'ятається випускний вечір для 45 одинадцятикласників Городоцького ліцею №2. 25 червня вони отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту, востаннє зібралися всі разом на шкільному подвір'ї та попрощалися з одним із найважливіших етапів свого життя.

Урочистості традиційно розпочалися з виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання. Присутні вшанували пам'ять захисників України, зокрема випускників ліцею, які загинули на війні. Їхні імена згадали поіменно.

— Жодне свято сьогодні не минає без вдячності нашим захисникам і захисницям, які боронять Україну. Саме завдяки їм ми маємо можливість навчатися, працювати й будувати плани на майбутнє. А вам, дорогі випускники, бажаю ніколи не забувати свою школу. Повертайтеся сюди, адже вона назавжди залишиться вашим другим домом, — звернувся до випускників заступник міського голови Дмитро Варшавський.

Свідоцтва про завершення навчання випускникам вручила директорка ліцею Катерина Пилипчук. Вітаючи учнів, вона побажала їм сміливо крокувати до своїх цілей і пам'ятати роки, проведені у стінах рідної школи.

— За плечима у вас великий шлях. Разом ви навчалися, дружили, долали труднощі, раділи своїм перемогам. Попереду — нові дороги, але знання, які ви здобули у нашому ліцеї, залишаться з вами на все життя, — сказала Катерина Пилипчук.

Настанови вчителів

Теплі слова цього вечора лунали й від учителів, які були поруч із дітьми протягом багатьох років. Перші вчительки згадували своїх учнів маленькими, а класні керівники бажали їм не боятися змін, вірити у власні сили та впевнено йти до своєї мети.

— Скільки б разів ви не падали, завжди знаходьте сили підвестися. Цінуйте речі не за їхню вартість, а за те, що вони для вас означають. Любіть і бережіть своїх батьків, адже вони подарували вам найцінніше — життя, — побажала перша вчителька 11-Б класу Тетяна Заворотна.

Класна керівниця 11-А класу Оксана Даніловська порівняла дитинство своїх вихованців із книгою, останню сторінку якої вони щойно перегорнули.

— Сьогодні ви отримали свідоцтва про освіту і завершили важливий розділ свого життя. Книга під назвою «Дитинство» уже написана. Та до її сторінок ви ще не раз повертатиметеся у своїх спогадах, — сказала вона.

Одним із найзворушливіших моментів вечора стали прощальна пісня у виконанні випускників та танець із батьками. Багато хто не стримував сліз, адже цього вечора радість від завершення школи перепліталася зі смутком прощання.

— Попереду доросле життя. Ми роз'їдемося навчатися в різні міста, але дуже хочеться, щоб ми не втратили зв'язок і пам'ятали один про одного, — поділилася випускниця Яна Бевз.

Завершився вечір традиційним шкільним вальсом — символом прощання зі школою, яка протягом одинадцяти років була для випускників місцем навчання, дружби й перших важливих життєвих уроків. Після цього вчорашні школярі ще довго фотографувалися з рідними, друзями та вчителями, зберігаючи на світлинах останні миті свого шкільного життя.

Реклама

У Городоцькому ліцеї №2 відбувся випускний вечір: 45 учнів та учениць отримали свідоцтва про освіту

У Городоцькому ліцеї №2 відбувся випускний вечір: 45 учнів та учениць отримали свідоцтва про освіту

У Городоцькому ліцеї №2 відбувся випускний вечір: 45 учнів та учениць отримали свідоцтва про освіту

У Городоцькому ліцеї №2 відбувся випускний вечір: 45 учнів та учениць отримали свідоцтва про освіту

У Городоцькому ліцеї №2 відбувся випускний вечір: 45 учнів та учениць отримали свідоцтва про освіту

У Городоцькому ліцеї №2 відбувся випускний вечір: 45 учнів та учениць отримали свідоцтва про освіту

У Городоцькому ліцеї №2 відбувся випускний вечір: 45 учнів та учениць отримали свідоцтва про освіту

У Городоцькому ліцеї №2 відбувся випускний вечір: 45 учнів та учениць отримали свідоцтва про освіту

У Городоцькому ліцеї №2 відбувся випускний вечір: 45 учнів та учениць отримали свідоцтва про освіту

У Городоцькому ліцеї №2 відбувся випускний вечір: 45 учнів та учениць отримали свідоцтва про освіту

У Городоцькому ліцеї №2 відбувся випускний вечір: 45 учнів та учениць отримали свідоцтва про освіту

У Городоцькому ліцеї №2 відбувся випускний вечір: 45 учнів та учениць отримали свідоцтва про освіту

У Городоцькому ліцеї №2 відбувся випускний вечір: 45 учнів та учениць отримали свідоцтва про освіту

У Городоцькому ліцеї №2 відбувся випускний вечір: 45 учнів та учениць отримали свідоцтва про освіту

У Городоцькому ліцеї №2 відбувся випускний вечір: 45 учнів та учениць отримали свідоцтва про освіту

У Городоцькому ліцеї №2 відбувся випускний вечір: 45 учнів та учениць отримали свідоцтва про освіту

У Городоцькому ліцеї №2 відбувся випускний вечір: 45 учнів та учениць отримали свідоцтва про освіту

У Городоцькому ліцеї №2 відбувся випускний вечір: 45 учнів та учениць отримали свідоцтва про освіту

У Городоцькому ліцеї №2 відбувся випускний вечір: 45 учнів та учениць отримали свідоцтва про освіту

У Городоцькому ліцеї №2 відбувся випускний вечір: 45 учнів та учениць отримали свідоцтва про освіту

Джерело: horodok.city