Золотоніські борці стали призерами не тільки Черкащини, а й України

22 жовтня 2024 р. 09:07

Спортсмени із Золотоноші розпочали свій змагальний сезон під керівництвом тренера Шкарупи Юлії та взяли участь у змаганнях з таеквон-до ІТФ.

28 вересня у Черкасах пройшов Відкритий Кубок Черкаської області з таеквон-до ІТФ. В змаганнях взяли участь понад 400 спортсменів з Черкаської, Кіровоградської, Київської, Одеської та Миколаївської областей.

Спортсмени із міста Золотоноша вибороли: 10 золотих нагород, 2 срібні та 3 бронзові.

Переможцями Відкритого Кубку Черкаської області стали: Артем Кадук, Олександр Моцак, Дмитро Малимон, Влада Городинець, Антон Гончар, Дмитро Карпець, Інна Хомко, Дмитро Скалевський, Владислав Джура, Ірина Хомко.

Срібними призерами змагань стали: Андрій Ніколенко та Владислав Мардіч. Бронзові призери змагань: Богдан Соколенко, Андрій Юхименко, Олексій Побиванець.

Денис Гуліч показав гідний результат, але поступившись місцем в трійці, зайняв 4 місце.

За підсумками змагань обласного рівня відібрали спортсменів, які у складі збірної Черкаської області брали участь у Кубку України серед учнів ЗЗСО, клубів та ДЮСШ з таеквон-до ІТФ. Він пройшов 11-13 жовтня у місті Черкаси. Понад 800 учасників з 19 команд та 13 регіонів боролись за титул Чемпіона України. Для більшості дітей - це були перші змагання такого рівня, але маємо досить гарний результат.

Андрій Юхименко - спаринг хлопці 9-10 років, до 34 кг І дивізіон;

Влада Городинець - спаринг дівчата (9-10 р. ) 46+ кг І д.;

Інна Хомко - спаринг дівчата (9-10 р.) до 26 кг ІІ д.;

Ірина Хомко - спаринг дівчата 11-13 років до 40 кг ІІ д.

Дмитро Скалевський - спаринг хлопці 11-13 років до 55 кг І дивізіон;

Андрій Ніколенко - спаринг хлопці (11-13 р.) до 45 кг І дивізіон.

Бронзові призери Кубку України:

Владислав Мардіч - спаринг хлопці 9-10 років до 34 кг ІІ дивізіон;

Владислав Джура - спаринг хлопці (11-13 р.) до 50 кг ІV дивізіон.

У складі суддів на двох змаганнях брав участь Назар Головачук.

Учасники змагань, які цього разу, на жаль, не піднялися на пʼєдестал, але показали гідний результат: Олександр Моцак, Антон Гончар, Олексій Побиванець, Артем Кадук, Дмитро Карпець.